Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tuOK

Aké detské sandále a tenisky sú najlepšie pre letnú pohodu a zdravie malých nožičiek? Môžu byť aj barefoot

Aké detské sandále a tenisky sú najlepšie pre letnú pohodu a zdravie malých nožičiek? Môžu byť aj barefoot

Blíži sa leto a s ním najkrajšie obdobie v roku, kedy deti viac behajú a hrajú sa vonku. Vyberajte detské tenisky a sandále, ktoré budú nielen pohodlné, ale aj bezpečné a podporia zdravý vývoj detskej nohy.

Na klasiku od PROTETIKA Kids sa môžete spoľahnúť

Letná detská obuv PROTETIKA so zdravotnými prvkami má vo vnútri kvalitnú koženú stielku, ktorá jemne podporuje pozdĺžnu klenbu chodidla. K dôležitým prvkom patrí odolný suchý zips, ktorý zabezpečí dokonalé zafixovanie obuvi na nohe. Nechýba pevný opätok okolo päty.

Letná kolekcia PROTETIKA Kids ponúka dievčenskéchlapčenské letné sandále s otvorenou špičkou aj zakrytými prstami. Pre aké sa rozhodnúť? Menšie deti potrebujú väčšiu oporu a stabilitu, preto pre ne budú vhodnejšie sandále s uzavretou špičkou. Otvorené sandále ocenia staršie deti, pretože v nich cítia väčší komfort a vetranie.

Široký letný sortiment PROTETIKA Kids zahŕňa:

  • ľahké športové sandálky s chránenými prstami vhodné na ihrisko
  • pohodlné štýlové detské sandálky na sviatočné príležitosti
  • textilné tenisky na prechádzky do mesta aj do prírody

Za letnými objavmi v detskej barefoot obuvi

PROTETIKA myslí aj na fanúšikov barefoot obuvi a aj toto leto pripravila všetky typy detskej letnej obuvi v tomto štýle. V  kolekcii PROTETIKA Barefoot pre dievčatá aj chlapcov prináša väčšiu ponuku tenisiek z priedušného textilu. Absolútnou novinkou tejto sezóny sú sieťované priedušné barefoot tenisky z rady GAEL. Všetky modely detskej obuvi PROTETIKA Barefoot majú novú mäkkú podošvu s protišmykovým dezénom. Veselou farebnosťou poteší model ROBY.

Kolekciu detských barefoot sandálov obohatil nový model TAFI, ktorý sa pýši zvrškom z textilného materiálu. Barefoot sandále KENDY majú vyšší zvršok a lepšie zafixovaný členok. Sedia na užšiu aj širšiu nôžku. Všetky barefoot sandále od PROTETIKA sú vyhotovené z mäkkých a prírodných materiálov. Majú spevnenú pätu a vyberateľnú stielku.

Viac informácií sa dozviete na webe PROTETIKA.

 

Upozornenie: Obsah stránky nenahrádza odbornú konzultáciu

Zavrieť reklamu