Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tuOK

Prívarky, omáčky, prílohy

Plnené avokádo so sladkou kukuricou

Opäť jeden rýchly recept! Namiesto mrazenej pizze či iných polotovarov si na obed doprajte plnené avokádo, ktorého príprava trvá ešte kratšie. Kvalitné tuky pohladia vaše cievy a neohrozia vašu štíhlu líniu.

Grilované cukety s bazalkou, mätou a medom

Máte doma cukety, čerstvé bylinky a med? V tom prípade vám nič nebráni pripraviť si grilované cukety. Tento recept je skvelou špecialitou, ktorú však dokáže pripraviť aj začínajúci kuchár.

Ovsená kaša s ovocím

Rozmýšľate nad tým ako si spestriť svoje každodenné raňajky? Ovsená kaša v kombinácii s ďalšími druhmi celozrnných vločiek a čerstvým ovocím je skvelou variantou napr. namiesto vianočky s maslom a džemom.     

Celozrnný kuskus ako skvelý letný šalát

Ak ste do dnešného dňa ešte neochutnali celozrnný kuskus, prišli ste o veľa. Pripravuje sa veľmi jednoducho, dá sa pripraviť na sladko alebo na slano.

Domáci špaldový chlieb

Domáci celozrnný chlieb je zdravou voľbou v porovnaní s bežne dostupným “bielym” chlebom. Ak patríte k tým, ktorí so zdravou stravou len začínajú, vyskúšajte náš recept na špaldový chlieb s jemne orieškovou chuťou. 

Špargľa so šampiňónmi

Ponúkame ďalšie rýchle a hodnotné jedlo: špargľa so šampiňónmi. Ideálna večera, keď prídete domov unavení z práce. Je rýchlo hotová, zasýti ale nezaťaží.

Zeleninové rizoto s tekvicovým olejom

Čo by sme my rodičia neurobili pre naše drahé deti! Ich zdravie nám na srdci leží najviac. Prinášame jednoduchý, zdravý recept zeleninového rizota, ktorý je variabilný podľa vašich predstáv. Nielen zeleninu ale aj olej môžete vymeniť za iný.

Špenátové guľky s ovčím syrom

Napriek celosvetovo známej rozprávke o Pepkovi námorníkovi, špenát bohužiaľ nepatrí k najobľúbenejším potravinám, najmä u našich detí. V Amerike síce zaznamenali po jeho odvysielaní výrazne vyššiu spotrebu špenátu, u nás ale musíme deti nalákať na špenát inak.

Ak chcete redukovať svoju hmotnosť, na večeru voľte kombináciu bielkovina (strukovina, tofu, biele mäso, ryba, syr) a zelenina (surová, dusená, grilovaná). Náš recept obsahuje aj konopné semienka. 

Zemiakové posúchy od maminky

Posúchy od maminky sú naozaj od mojej mamy. Tento recept mi dala kedysi dávno, v čase, keď som ešte nemala deti, pretože som posúchy zbožňovala. Dnes ich milujú aj moje ratolesti.

Upozornenie: Obsah stránky nenahrádza odbornú konzultáciu

Zavrieť reklamu