Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tuOK

Voľnočasové aktivity

Ku vode

V horúcich letných mesiacoch je každému najlepšie pri vode. Dnes to však dávno nie je ako kedysi – keď sa všetci chodili kúpať k brehu najbližšieho potoka. Dokonca ani tropické počasie nie je podmienkou. Keď máte chuť skočiť do sčerených vĺn, stačí si vybrať kedy a kde.

Do nečasu

Poznáte ten pocit, keď po celotýždňovej lopote potrebujete niekam vypadnúť a práve vtedy začne pršať? Napriek tomu sa túžite s deckami niekam vybrať, niečo zažiť, trochu si oddýchnuť. Ale kam? A čo tam budete robiť?  Existuje viacero možností...

Vláčikom

Cestovanie vláčikom je pre deti nezabudnuteľný zážitok. Postávanie na peróne a pozorovanie jednotlivých vagónov na nich pôsobí ako magnet. Vezmite svoje ratolesti na výlet v modernej vlakovej súprave alebo si vyberte niektoré z historických železníc a ich aktuálnych programov.

Za zvieratkami

Výlet za zvieratkami je zárukou spokojnosti. Deti sa na ne dokážu pozerať celé hodiny a s nadšením obdivujú každý ich pohyb. Ak ste teda absolvovali povinné návštevy príbuzných, najbližších obchodov a výkladov s domácimi miláčikmi, skúste ešte tieto možnosti:

Ako skrátiť dlhú chvíľu

Vždy, keď si predstavíte dlhú cestu autom alebo čakanie u lekára, naskakuje vám husia koža. Deti sa nudia a vy neustále opakujete: „nebehaj, nekrič, seď tichúčko, už tam budeme, už sme na rade“  Ubiehajúce hodiny sa pomaly menia na nočnú moru.

Aktívny relax

Slovenská príroda ukrýva nádherné tajomstvá. Nehovoríme len o Tatrách, či Slovenskom raji, ktoré sú bezpochyby úžasné.

Baby - friendly turistika

Ak túžite svoje deti viesť k aktívnemu spôsobu života a k pozitívnemu vzťahu k prírode, turistika je správna voľba.

Za poznaním

So stúpajúcim vekom si čoraz naliehavejšie uvedomujeme dôležitosť kultúrneho dedičstva našej krajiny. Túžime deťom odovzdať posolstvo tradícií a zvyklostí, radi by sme v nich prebudili lásku k folklóru a historickým pamiatkam.

Adrenalínové dobrodružstvá

Láka vás adrenalín? Zoberte svoje deti na výlet do miest, kde si ho užije celá rodina! S ohľadom na vek – nielen detí ale i ten svoj – nájdite to pravé a poriadne sa odviažte.

Upozornenie: Obsah stránky nenahrádza odbornú konzultáciu

Zavrieť reklamu