Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tuOK

Smoothie

Osviežujúce melónové smoothie

Keď je obdobie horúčav v plnom prúde v našich obchodoch môžeme nájsť rôzne druhy melónov, ktoré chutia najlepšie ako “ľadovo vychladené”. Vďaka melónom a ďalším ingredienciám sme pre vás vytvorili hodnotné detoxikačné smoothie.

Smoothie pre flákačov

Ak ste stále v jednom kole a z práce idete rovno do postele, asi bude vaša strava vyzerať veľmi podobne. Vylepšiť to jedným jedlom nie je ľahké, ale toto smoothie predsa urobí pozitívnu zmenu.

Čokoládové smoothie s arašidovým maslom

Máte radi kakao ale nechcete už viac používať kravské mlieko? Samozrejme, to nie je problém. Recept na čokoládové smoothie vám dá možnosť užiť si vaše kakauko v zdravšej, hustejšej aj chutnejšej podobe.

Ovocné smoothie s kokosovou vodou 2x inak

Ovocné smoothie s obsahom kokosovej vody doplní do organizmu minerály, banán pohladí žalúdok a prinavráti draslík a melón doplní kvalitnú vlákninu. V sezóne sladkých žltých melónov si nemôžete dopriať nič lepšie, ako toto lahodné a zdravé smoothie. 

Smoothie pre športovca

Patríte medzi športovcov a hľadáte tú správnu kombináciu pre vaše smoothie? Zrelé mango, mandle, ovsené mlieko a konopný proteín vám poskytnú nielen rozvetvené aminokyseliny pre stavbu svalovej hmoty, ale aj dobrý tuk a antioxidanty pre zvládnutie oxidačného stresu. 

Exotické smoothie s tofu

Ak máte už plné zuby monotónnych chutí rôznych zeleninových a ovocných smoothie a túžite po niečom neobvyklom, vyskúšajte našu kombináciu exotického ovocia spolu s bielym tofu.

Smoothie ako liek na "opicu"

Po ťažkej noci strávenej v objatí alkoholu je ráno každá pomoc drahá. Ponúkame recept na opravu všetkého pokazeného a prinavrátenie všetkého strateného (okrem peňaženky): ten najlepší liek na “opicu”.

Detoxikačné brusnicové smoothie

Poriadna dávka ovocia a zeleniny, doplnená o brusnice a škoricu sa ukrýva v našom lahodnom detoxikačnom smoothie. Špenát budete len s ťažkosťami v chuti identifikovať, napriek tomu bude pôsobiť ako liečivo. Ak máte radi sladké, tento recept vám ulahodí. 

Upozornenie: Obsah stránky nenahrádza odbornú konzultáciu

Zavrieť reklamu