Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tuOK

Edukatívne

Narodeninový podarúnok pre škôlkarov

Každý škôlkar v deň svojich narodenín prinesie do škôlky nejakú maškrtu, aby pohostil svojich spolužiakov a pani učiteľky. Ak máte chuť vymeniť prvoplánové cukríky za niečo výnimočnejšie, vrhnite sa spolu s oslávencom na výrobu perníčkov.

Jednoduché umenie pre deti

Inšpiráciu na vytvorenie tohto diela som čerpala z internetu a hoci to nedopadlo úplne ako v návode, deti sa pri tom výborne zabavili a naučili novú techniku maľby:)

Kde žijem?

Tento vzdelávací projekt si ľahko pripravíte doma a jednoduchým spôsobom pomôžete svojím deťom pochopiť stupňujúce sa horizonty ich životného priestoru.

Slané cesto

Vyrobte si túto jednoduchú modelovaciu hmotu. Raz za rok do nej otlačte nôžku vášho dieťaťa a môžete tak vytvoriť jedinečný dekoračný chodník. Je to výborný nápad ako zvečniť spomienky.

Nástenka

Rozvíjanie tvorivosti u detí v predškolskom veku je mimoriadne dôležité. Jemná motorika, ktorá úzko súvisí s nácvikom písania, je ovplyvňovaná najmä výtvarnou kreativitou. Mnoho detí však táto oblasť nezaujíma a len s ťažkosťami vydržia sedieť nad výkresom.

Domáci sendvič

Pripraviť domáci sendvič nie je vôbec ťažké. Zvládne to aj dieťa ☺. Takže uviažte ratolestiam zásterky a hor sa do toho.

Darčeková taška

Aj vám sa občas stáva, že sa ponáhľate na oslavu a v poslednej chvíli nemáte do čoho zabaliť darček? Podľa tohto návodu môžete za pár minút vyrobiť taštičku ako z obchodu. Kúsok farebného alebo ozdobného papiera sa predsa doma nájde vždy.

Darčeková krabička

Akýkoľvek drobný darček bude vyzerať oveľa luxusnejšie, ak ho zabalíte do pekného obalu. Do tejto  praktickej darčekovej krabičky môžete vložiť malé cukrovinky, šperky alebo spomienkový predmet. 

Upozornenie: Obsah stránky nenahrádza odbornú konzultáciu

Zavrieť reklamu