Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tuOK

Koláče, zákusky a sladké snacky

Ryžová kaša s banánom a jablkami

Ryžový puding s kompótom alebo tiež mliečna ryža. Recept, ktorý s vami môžu variť aj deti. Niečo nasypať, niečo priliať a niečo pomiešať. A je to hotovo!

Jablkové lievance

Ak máte radi palacinky, potrebujete sa zbaviť jabĺk alebo ste dostali chuť skúsiť niečo nové, tak určite začnite týmito lievancami. Sú rýchle, nenáročné na prípravu a chutia skvele!

Obrátený jablčník s makom

Obrátený jablkový koláč s makom patrí do série receptov, pri ktorých si každý povie:" Páni moji, to som sto rokov nejedol. Veď ten koláč robila moja mama, keď som bol ešte malý!"
Pripomeňte si staré časy a ponúknite kúsok svojho detstva aj vašim potomkom ☺

Jablková "presnidávka"

Výživa, presnidávka, pyré... Akokoľvek to nazveme, stále ide o ten istý ovocný snack, ktorý nás sprevádza detstvom od nepamäti. Receptov na túto pochúťku existuje množstvo, ten náš sa však najviac podobá tej kupovanej variante.

Jablková nutella

Nutella je všeobecne obľúbená pochúťka pre deti. Avšak, ruku na srdce, zdravá veľmi nie je ... A lacná tiež nie... Ak si však nájdete trochu času, ľahko si pripravíte nutellu z jabĺk. Získate tak omnoho výživnejšiu variantu "čokoládového džemu" z overených surovín a bez veľkých investícií.

Vianočné medovníčky

Tradičné vianočné medovníčky sú jednoduché na prípravu a zároveň sú skvelou príležitosťou, ako stráviť príjemné chvíle so svojimi ratolesťami.

Čokoládová torta s príchuťou mäty

Ak si chcete dobre a bez výčitiek zamaškrtiť, naša čokoládová torta je nielen plná zdravých surovín, ale aj rýchla na prípravu. Žiadne pečenie a už žiadny špinavý pekáč. Pre tento dezert budete potrebovať kvalitné suroviny, chuť, odhodlanie a samozrejme aj nejaký ten priestor v chladničke.

Jesenné cuketové brownies

Ak vám život výnimočne prinesie voľné víkendové popoludnie a v tej pohode dostanete chuť na niečo poriadne čokoládové, v tom prípade ste tu správne: ponúkame cuketové brownies. Cuketa pomôže znížiť kalorickú hodnotu a doplní draslík, kyselinu listovú a karotenoidy.

Smotanové nanuky s ovocím

Recepty na zdravé jedlá pre deti sú to, čomu my rodičia venujeme svoju pozornosť, lebo nám záleží na ich zdraví. Dali sme si za úlohu vytvoriť ovocný nanuk, ktorý bude nielen zdravý, ale bude aj vynikajúco chutiť. Čo myslíte, podarilo sa nám to? Úsmevy detí sú dôkazom, že ÁNO! 

Neobvyklý dezert: kávová čokoláda s mandľami

Ak ste už počuli, že “ochutené čokolády” obsahujú priveľa cukru a len minimum skutočnej čokolády, počuli ste správne! V tomto dezerte je však nielen plno čokolády ale aj dávka kvalitnej kávy, ktoré vám spolu dodajú množstvo antioxidantov v podobe dobrej nálady :-).  

Upozornenie: Obsah stránky nenahrádza odbornú konzultáciu

Zavrieť reklamu