Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať tuOK

Pomazánky, šaláty a slané snacky

Jablková nutella

Nutella je všeobecne obľúbená pochúťka pre deti. Avšak, ruku na srdce, zdravá veľmi nie je ... A lacná tiež nie... Ak si však nájdete trochu času, ľahko si pripravíte nutellu z jabĺk. Získate tak omnoho výživnejšiu variantu "čokoládového džemu" z overených surovín a bez veľkých investícií.

Najlepšia tatarská omáčka. Zo školskej jedálne!

Pred začiatkom letných prázdnin moja dcéra vyhlásila,že zo škôlky neodíde bez tohoto receptu. A tak sme sa vydali do jedálne. Výsledok akcie ma skutočne prekvapil! Je to tá najlepšia tatarka, akú som kedy jedla!

Exotický šalát so špargľou a mangom

Neveríte vlastným očiam? Špargľa a mango? Je to tak, nepomýlili sme sa a tiež: nebojíme sa. Vieme, že vás táto kombinácia nesklame. Ideálne jedlo pre horúce dni: krátka príprava, žiadne varenie. Exotický šalát vhodný na obed či na večeru.

Cícerový hummus s protizápalovým účinkom

Ak chcete chudnúť, zdravá nátierka na raňajky je prvou vecou, ktorú môžete pre svoje chudnutie urobiť každý deň (okrem toho, že sa dobre vyspíte). Dnes sme si pre vás pripravili recept na cícerový hummus s obsahom zdravých konopných potravín.

Plnené avokádo so sladkou kukuricou

Opäť jeden rýchly recept! Namiesto mrazenej pizze či iných polotovarov si na obed doprajte plnené avokádo, ktorého príprava trvá ešte kratšie. Kvalitné tuky pohladia vaše cievy a neohrozia vašu štíhlu líniu.

Celozrnné tyčinky

Tento recept na tyčinky pohladí vaše črevo nielen vysokým obsahom vlákniny, ale aj omega-3 mastných kyselín, ktoré pôsobia protizápalovo.

Grilované cukety s bazalkou, mätou a medom

Máte doma cukety, čerstvé bylinky a med? V tom prípade vám nič nebráni pripraviť si grilované cukety. Tento recept je skvelou špecialitou, ktorú však dokáže pripraviť aj začínajúci kuchár.

Ovsená kaša s ovocím

Rozmýšľate nad tým ako si spestriť svoje každodenné raňajky? Ovsená kaša v kombinácii s ďalšími druhmi celozrnných vločiek a čerstvým ovocím je skvelou variantou napr. namiesto vianočky s maslom a džemom.     

Avokádová nátierka s konopnými semienkami

Rozmýšľate nad tým, čo si na raňajky, desiatu alebo večeru natrieť na celozrnný chlieb? Naša avokádová nátierka s obsahom konopných semienok by pre vás mohla byť zaujímavou inšpiráciou. 

Celozrnné cesto na pizzu s oblohou a la "Margherita"

Ak máte radi tradičnú pizzu, prinášame vám recept na zdravšie cesto na pizzu, jeho chrumkavú celozrnnú verziu. Vďaka vhodnej kombinácii celozrnných múk nespoznáte rozdiel, zelenina jej dodá sezónnu príchuť a vláknina poteší vaše črevá. 

Upozornenie: Obsah stránky nenahrádza odbornú konzultáciu

Zavrieť reklamu